Najczęściej zadawane pytania

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych, od złożenia zamówienia.

Wystarczy złożyć zamówienie na kwotę 500 zł, wtedy system automatycznie nie nalicza opłaty za przesyłkę.

W takich przypadkach prosimy o kontakt na email info@niulla.com lub kontakt telefoniczny na numer 533-565-062.

Po złożeniu zamówienie, otrzymasz maila z danymi zamówienia i będziesz informowana o każdym jego etapie.

Zamówienie można także śledzić przez zakładkę moje konto -> zamówienia.

W razie anulowania zamówienia prosimy o wiadomość na adres email info@niulla.com lub kontakt telefoniczny na numer 533-565-062.

Aby dokonać zwrotu, spakuj przesyłkę tak, aby zakupiony towar nie uległ uszkodzeniu, dołącz formluarz zwrotu dostępny na stronie i wyślij na adres Niulla Agnieszka Golon ul. Orla 3 62-330 Nekla.

Każdy produkt od zdjęciem posiada informację o wymiarach. To powinno pomóc w doborze rozmiaru.

Aby dokonać reklamacji, spakuj przesyłkę tak, aby zakupiony towar nie uległ uszkodzeniu, dołącz formluarz reklamacji dostępny na stronie i wyślij na adres Niulla Agnieszka Golon ul. Orla 3 62-330 Nekla.

Lista życzeń, to produkty, które Ci się podobają i chciałabyś zatrzymać je w jakimś miejscu. Produkt znajdujący się na twojej liście nie jest zarezerwowany. Jeżeli chce, możesz ją udostępnić przez Facebooka lub maila. W ten sposób możesz kogoś poinformować co chciałabyś dostać na zbliżające się święto.

Jeżeli nie ma produktu, który cię interesuje, wpisz swój adres e-mail w rubrykę “Powiadom mnie o dostępności” koło niedostępnego produktu. Jeżeli będzie on dostępny, otrzymasz e-mail z powiadomieniem o dostępności.