Witaj!

Jestem osobistą stylistką z misją uproszczenia pojęcia o modzie i stylu.
Chciałabym, żeby każdy mógł z łatwością ubierać się zgodnie ze swoim stylem, nie przepełniał swojej szafy i czuł się genialne w swoich ubraniach.

KLAUDIA GOLON, OSOBISTA STYLISTKA NIULLA

Moda od zawsze była częścią mnie. Dzięki niej mogę wyrażać swój charakter, nastrój i pokazać, że coś jest dla mnie ważne.

Pracując z najróżniejszymi kobietami i mężczyznami z różnych stron świata, zawsze zwracałam uwagę na ich sposób ubierania się. Nie robiłam tego krytycznie, po prostu zawsze mnie to fascynowało. Byłam zaciekawiona tym jak ich charakter, sposób życia i pracy wpływa na to, co na siebie zakładają. 

Czy myślą o tym jaki komunikat wysyłają światu, czy są świadomi że w ten sposób pokazują szacunek wobec innych ludzi i czy w ogóle zwracają na to uwagę, bo prawda jest taka, że ubrania są dużą częścią pierwszego wrażenia, kreowania o nas opinii a nawet decyzji czy warto z nami współpracować, czy nie. Naprawdę!


Od 5 lat zajmuję się ubieraniem innych, słuchaniem ich historii i pokazywaniem, że własny styl dodaje skrzydeł. 

 

Moja praca to nie tylko ubrania i dzielenie się wiedzą o stylu i modzie. To także pokazanie Ci, że kiedy zrozumiesz swój styl, dbanie o Twój wygląd będzie o wiele prostsze!

Styl to coś co każdy w sobie posiada. Wszystko co musimy zrobić, to odnalezienie go.

Kontakt

Zapytania o współpracę:
kontakt@niulla.com

DM Instagram:
@niulla.stylist

instagram: