Doradztwo jednorazowe

Czeka Was wesele, rodzinny event, weekendowy wypad, ważne spotkanie lub inna ważna okazja i nie macie pojęcia w co się ubrać?

Umówcie się na 1,5 godzinne spotkanie online, na którym opowiecie mi na jaką okazje potrzebujecie się ubrać, a ja pomogę Wam w wyborze odpowiednich stylizacji. 

Czeka Cię wesele, rodzinny event, weekendowy wypad, ważne spotkanie, rozmowa kwalifikacyjna lub inna znacząca okazja i nie masz pojęcia w co się ubrać?

Umów się na godzinne spotkanie online, na którym opowiesz mi na jaką okazje potrzebujesz się ubrać, a ja pomogę Ci w wyborze lub zakupach odpowiedniego zestawu.

Możliwe, że macie już to, czego szukacie w swojej szafie lub potrzebujecie dokupić jedynie drobiazg, żeby spiąć wszystko w ciekawe stylizacje. 

Wolicie kupić nowe zestawy? Nie ma problemu, poszukam ich dla Was.

Moda to zarażanie czymś nowym.

Co otrzymacie w ramach doradztwa?

  1. Podstawą porady jest 1,5 godzinne połączenie przez wybrany komunikator, gdzie omówimy szczegóły dotyczące okazji, na którą chcecie się przygotować.
  2. Zwrotnie do 3 dni roboczych po konsultacji otrzymacie plik PDF z proponowanymi stylizacjami i linkami jeżeli będzie potrzeba dokupienia jakiś elementów. Dajcie mi znać, jeżeli potrzebujesz stylizacji na już.
  3. Wsparcie online poprzez wiadomość lub e-mail po otrzymaniu proponowanych stylizacji- nie zostawię Cię z samymi linkami, pisz jeżeli masz wątpliwości lub pytania.

Cena 499 PLN

instagram: