Przegląd szafy dla par

Wasza szafa a nawet szafy pękają w szwach, a Wy i tak uważacie, że nie macie co na siebie założyć? Nie potraficie połączyć swoich ubrań w zestawy? Podczas przeglądu szafy ułożymy wszystkie Wasze ubrania w modne zestawy i nie tylko! 

Określę Wasz typ kolorystyczny i sylwetki, przejrzymy wszystkie ubrania oraz pokażę Wam jakie zestawy możecie tworzyć z tego, co macie już w szafie.

Twoja szafa pęka w szwach, a Ty i tak uważasz, że nie masz co na siebie założyć? Nie potrafisz połączyć swoich ubrań w zestawy?

Podczas przeglądu szafy określę Twój typ kolorystyczny i sylwetkę, przejrzymy wszystkie Twoje ubrania oraz pokażę Ci jakie zestawy możesz tworzyć z tego, co masz już w szafie.

Po przeglądzie, otrzymacie indywidualny lookbook, który będzie zawierał wskazówki dotyczące stylizacji i proponowane ubrania i dodatki, które uzupełnią Waszą aktualną garderobę. 

Jeżeli będzie taka potrzeba, stworzymy razem listę rzeczy do kupienia, dzięki czemu nie wpadniecie w błędne koło kupowania nowych, niedopasowanych rzeczy. 

Będziecie mogli realizować listę „do kupienia” we własnym tempie.

Jeśli nie jesteś pewien, czy coś wygląda na Tobie dobrze, to nie wygląda dobrze.

Co obejmuje przegląd szafy?

  1. Określenie Waszych sylwetek.
  2. Czterogodzinny przegląd szafy dla każdego z Was.
  3. Podsumowanie przeglądu w formie indywidualnego lookbooka, zawierającego zestawy ubrań oraz propozycje, które uzupełnią Twoją szafę (czas przygotowania lookbooka do 7 dni roboczych)
  4. Listę proponowanych zakupów ze wskazówkami gdzie można dane rzeczy znaleźć.
  5. Dojazd na spotkanie w promieniu 60 km od Wrześni. Dalsze trasy ustalane są indywidualnie.

Cena 899 PLN 

Możliwość wydłużenia spotkania – każda kolejna godzina jest dodatkowo płatna 100 zł.

instagram: