Wspólne zakupy

Nie wiecie jaki rodzaj ubrań kupować, żeby dobrze wyglądać? Budujecie swoją szafę od nowa lub po prostu nie lubicie chodzić na zakupy? Wybierzcie się ze mną na zakupy stacjonarne do galerii handlowej. Ustalimy czego brakuje w Waszej szafie, jaki macie budżet i pójdziemy razem na zakupy. Po zakupach otrzymacie lookbook z proponowanymi zestawami z zakupionych ubrań.

Zakupy trwają łącznie 7 godzin, ale nie martwcie się, będziemy robić zakupy osobno. Najpierw jedna osoba, później druga. Kiedy robimy zakupy z jedną osobą, druga może delektować się kawą lub po postu dojechać na późniejszą godzinę. 

Nie wiesz jaki rodzaj ubrań kupować, żeby dobrze wyglądać? Budujesz swoją szafę od nowa lub po prostu nie lubisz chodzić na zakupy sama? Wybierz się ze mną na zakupy stacjonarne do galerii handlowej. Ustalimy czego brakuje w Twojej szafie, jaki masz budżet i pójdziemy razem na zakupy. Po zakupach otrzymasz lookbook z proponowanymi zestawami z zakupionych ubrań.

Przed zakupami poproszę Was o wypełnienie ankiety oraz umówimy się na 30 min spotkanie online, dzięki temu będę wiedziała czego dokładnie potrzebujesz i maksymalnie wykorzystamy wspólny czas w sklepach.

Spotkanie online

Nosząc imponujące ubrania, wiedzie się bardziej interesujące życie.

Co obejmują zakupy stacjonarne?

  1. Krótkie spotkanie online, podczas którego poprzez ankietę i rozmowę określimy priorytety zakupowe.
  2. Następnym krokiem są siedmiogodzinne zakupy w wybranej galerii handlowej. Najpierw jedna osoba, później druga, nikt na nikogo nie czeka i nie wisi przed sklepami na barierce. 
  3. Dojazd na spotkanie w promieniu 60 km od Wrześni. Dalsze trasy ustalane są indywidualnie.
  4. Lookbook z propozycjami stylizacji z nowymi ubraniami. Otrzymasz go do 7 dni roboczych po zakupach.

Cena 1099 PLN

Możliwość wydłużenia spotkania – każda kolejna godzina jest dodatkowo płatna 100 zł.

Świat Niulla to miejsce, które jest bezpieczną przestrzenią, gdzie chciałabym, żebyś czuła się zaopiekowana i zawsze dobrze ze sobą. To świat z dobrą energią, gdzie poczujesz się doceniona.

follow
Newsletter
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA BY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE O OFERCIE​
NIE PRZEGAP

instagram: